یکی از ویژگی‌های دنیای کسب‌ وکار کنونی تغییر مداوم و نسبتاً سریع در نیازهای مشتریان است. در تجارت پررقابت امروز، سازمانی شانس بقا دارد که سازوکارهای لازم برای آگاهی سریع ازاین تغییرات را داشته و توانایی پاسخ‌گویی سریع به آن‌ها را نیز دارا باشد، در غیر این صورت شانس چندانی برای باقی ماندن در عرصه رقابت  در عرصه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی را نخواهد داشت. سازمان‌ها به‌ مرورزمان در اثر تجربه دریافته‌اند که رویکرد وظیفه‌ای در کسب‌وکار، انعطاف و پویایی را از بین می‌برد. سازمان‌های وظیفه‌مدار به‌سختی می‌توانند در برابر تغییرات محیطی از خود انعطاف نشان داده و با محیط سازگار شوند. از سوی دیگر در قریب به اتفاق شرکت های تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، محصولات متعدد به سبد کالا اضافه میگردد، سازمان بزرگ و بزرگتر می شود اما متناسب با آن فعالیت ها و فرآیندها توسعه نمی یابند. با گذر زمان مجموعه عوامل باعث سردرگمی، تکرار فعالیت های اضافی، کاغذبازی بسیار، انبوه مستندات غیرلازم و گم شدن کلاف سازمان می شود.

تجارت پررقابت - شرکت مشاوره توسعه کیفیت

رویکردی که در مقابل رویکرد وظیفه‌ای به سازمان‌ها پیشنهاد می‌شوند رویکرد فرآیندی است. که بسیار حائز اهمیت است  پوشش گسترده این حوزه مدیریتی سبب به‌کارگیری آن در سازمان‌های گوناگون شده است که مهر تأییدی بر سودمندی به‌کارگیری این روش جهت بهبود عملکرد سازمان می‌باشد.

یکی از راه‌های حضور شرکت‌ برزگ تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، در عرصه رقابت بازار کشور و نیز بازار جهانی، استفاده از نظام‌های مدیریت روز دنیا می‌باشد.

ما در شرکت توسعه کیفیت با بهره گیری از مشاوره بیش از 400 شرکت حوزه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی در کشور، به این باور رسیدیم که شرکت های این حوزه نیاز به راه حل های سازمانی تجارت (Business Solutions)  دارند. در این راستا  مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار (Business Process Management)یکی از ابزارهایی است که سازمان‌های پیشروی دنیا به کمک آن به میزان زیادی هزینه‌های خود را کاهش و سرعت و و روند های مجوزات خودرا در قانون گذاری  کیفیت خدمات خود را افزایش داده‌اند.

ما مشکلات سازمان شما را حل خواهیم کرد و راه حل های بهینه بر مبنای مدلهای کسب و کار مشهور دنیا ارائه خواهیم داد؛ و در نهایت سازمان شما را بازطراحی خواهیم کرد.

با بهره گیری از مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار، سازمان شما را قادر می‌سازیم که فرآیندها را با اهداف و استراتژی‌های کسب‌وکار همسو ساخته و موجب افزایش بهره‌وری از طریق بهبود فعالیت‌ها، فرآیندها و درنهایت واحدهای سازمانی شود.

با ما تماس بگیرید تا مسیر آینده را برایتان ترسیم کنیم.

مقالات مدیریت فرآیندهای کسب و کار
دسته‌بندی مطالب
عضویت در خبرنامه

آخرین اخبار درباره تجهیزات پزشکی را با عضویت در خبرنامه توسعه کیفیت دریافت خواهید کرد.