فهرست مطالب

خدمات تعمیر و نگهداری اتاق تمیز

برای اطمینان از عملکرد قابل اعتماد و کارآمد روزانه تاسیسات خود، نگهداری برنامه‌ریزی شده اتاق تمیز ضروری است.  شرکت توسعه کیفیت خدمات کامل و جامع نگهداری و تعمیرات برای همه نوع اتاق تمیز با کلاس بندی های متفاوت به شما ارائه می‌دهد؛ از جمله سیستم تهویه(HVAC)، تجهیزات گرمایشی، سیستم سرمایشی(چیلرها)، سیستم روشنایی و برقی،  وسایل و تجهیزات زیرساختی مانند ترمیم اپوکسی، ایجاد کف ضد اسید، سقف و مبلمان اتاق تمیز. این خدمات را در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به شکل موردی و یا در فواصل مناسب برای شما فراهم میکنیم:

اهمیت نگهداری اتاق تمیز

از کار افتادگی برنامه‌ریزی نشده به دلیل خرابی و اشکالات می تواند هزینه‌بر باشد و هم به لحاظ زمان و منابع بسیار گران قیمت باشد. ممکن است عمر مفید تاسیسات کلین روم را کاهش دهد و حتی باعث از بین رفتن محصولات و نمونه‌های حساس به زمان و پارتیکل و مواد مورد استفاده شود.  تضمین نگهداری منظم و انجام تعمیرات پیشگیرانه، خطر خرابی تجهیزات و توقف تولید را کاهش می‌دهد و عملکرد عملیاتی شما را به خوبی حفظ می‌کند. داشتن پرسنل فنی چند رشته ای که می‌توانند با طیف وسیع تری از وظایف در یک بازدید مشابه سر و کار داشته باشند، می تواند زمان خرابی ها را به طور قابل توجهی کاهش ‌دهد. یک مهندس با تجربه در زمینه های الکترونیکی و مکانیکی معمولاً در صورت وقوع خرابی به طور سریع تر عیب یابی و تعمیر خطا را انجام می‌دهد. علاوه بر این، یک پیمانکار که قادر است سیستم تهویه را عیب یابی و تعمیر کند و همچنین تاسیسات را پس از تکمیل ضدعفونی و استریل کند، در زمان  صرفه جویی می کند و از انطباق مستندات کیفیتی شما اطمینان حاصل می کند.

ما در شرکت توسعه کیفیت  پکیج کاملی از نگهداری و تعمیرات اتاق تمیز با تخصص در هر دو جنبه ی مکانیکی و برقی، و همچنین در نگهداری لوازم جانبی، زیرساخت ها و تمامی تجهیزات به شما ارائه می دهیم.

 جنبه‌های مکانیکی تجهیزات اتاق تمیز شما به ویژه در حفظ سطوح بهینه نگهداری و تمیزی هوا بسیار حائز اهمیت هستند. اجزای مکانیکی که ما می‌توانیم خدمات و به روزرسانی آن ها را برای شما ارائه دهیم، شامل موارد زیر است:

خدمات و تجهیزات الکتریکی شما برای حفظ یکپارچگی تجهیزات اتاق تمیز بسیار حیاتی هستند. ما تجربه و دانش لازم در کنترل اختلاف فشار بین اتاق‌ها، کنترل‌های دسترسی نصب شده بر قفل های هوا(Air Lock) یا سیستم‌های کنترل سرعت فن برای تنظیم تغییرات هوا را داریم.

تجهیزات برقی که ما می‌توانیم سرویس و یا نصب کنیم عبارتند از:

ما خدمات بازسازی متنوعی را در مورد لوازم جانبی، ساختار تجهیزات و تمامی پوشش‌های به شما ارائه می‌دهیم که شامل موارد زیر است:

خدمات نگهداری و تعمیرات اتاق تمیز ما چگونه است؟

ما درک می کنیم که اتاق تمیز شما و تجهیزات آن یک دارایی با ارزش برای کسب و کار شما هستند. ما تیم حرفه ای خود را از متخصصان نگهداری اتاق تمیز توسعه داده ایم تا با ارائه توانایی مهندسی چند بعدی بتوانیم مشکلات مکانیکی و برقی را شما را حل کنیم و به کاهش خرابی ها ، تلفات و نیز ازکارافتادگی ها کمک کنیم و قابلیت اطمینان را برای حفاظت از عملیات و سودآوری شما به حداکثر برسانیم.

با درک نیاز به سرعت و کارایی مورد نیاز برای تعمیر اتاق تمیز و تاسیسات آن نظیر چیلر ها و بویلرها، ما مجموعه گسترده ای از خدمات مرتبط با اتاق تمیز از نگهداری روزانه سیستم‌های گرمایش، تجدید و تهویه هوا تا تعمیر و نصب سیستم‌های مانیتورینگ، سیستم‌های هشدار و سیستم های دسترسی و همچنین تأمین مبلمان، قطعات و تجهیزات با کیفیت اتاق تمیز را ارائه می‌دهیم.

مانند سایر خدمات ما، ما خدماتی شخصی‌سازی شده و سفارشی بر اساس نیازهای کسب و کار شما ارائه می‌دهیم که توسط متخصصان انجام می‌شود و با تجربه بی‌نظیر و صلاحیت‌های ویژه صنعتی پشتیبانی می‌شود. با خدمات نگهداری زمانبندی شده ، تیم ما زمان را برای مدیریت کارهای شما  در نظر می‌گیرد که امکان تشخیص تعمیرات سریع‌تر را فراهم می‌کند. این خدمات شما را سازگار و عملیاتی کرده و هزینه های شما را کاهش می دهد.

با ما در تماس باشید

بازدید از محل تولید ، ارزیابی و ارائه مشاوره رایگان می باشد.

مطالب دیگر در خصوص اتاق تمیز

طراحی و ساخت اتاق تمیز

جهت مشاهده کلیک کنید

تجهیزات اتاق تمیز

جهت مشاهده کلیک کنید

قوانین اتاق تمیز

جهت مشاهده کلیک کنید

اتاق تمیز ( کلین روم )

جهت مشاهده کلیک کنید