مشاوره ایزو – شرکت توسعه کیفیت
فهرست مطالب

مشاوره ایزو: هر شرکتی برای دریافت گواهی‌های متفاوت به مکان‌های متفاوتی مراجعه میکند. اگر بخواهید گواهی برای ایجاد یک دستگاه جدید نان پزی دریافت کنید، به بخش مخصوص آن می روید و روند اداری ان را طی می کنید. حال اگر گواهی‌های ایزو را بخواهید دریافت کنید، باید به مکان مخصوص خود مراجعه کنی و با ارائه مدارک مناسب و کافی، کار خود را انجام دهید. یکی از شرکت‌های که کار مشاوره ایزو را انجام میدهد و به عنوان یکی از برترین شرکت‌ها در این زمینه محسوب می شود، شرکت مشاوره توسعه کیفیت است. این شرکت می تواند به شما مشاوره‌های لازم برای اخذ گواهی‌های متفاوت را بدهد که در نتیجه به شما اجازه صادرات به کشور‌ها و قاره‌های متفاوت از جمله اروپا را میدهد. در ادامه به معرفی خدمات مشاوره ایزو این شرکت میپردازیم.

گواهی ایزو ۱۳۴۸۵

این گواهی ایزو یکی از مهمترین گواهی های ایزو میباشد که به شما توانایی‌های متفاوتی میبخشد. برای مثال، با داشتن گواهی ایزو ۱۳۴۸۵، شما میتوانید به راحتی پروانه ساخت، مجوز فروش لوازم و تجهیزات پزشکی و پروانه تولید اخذ کنید. همه این توانایی‌ها به لطف گواهی ایزو ۱۳۴۸۵ میسر میشود که شرکت مشاوره توسعه کیفیت میتواند به شما مشاوره لازم برای اخذ این گواهی را بدهد. اداره کل تجهیزات پزشکی در سال‌های اخیر، داشتن گواهی ایزو ۱۳۴۸۵ را برای همه موسسه‌ها و شرکت‌های تولیدکننده لوازم پزشکی اجباری کرده است که نشان از اهمیت این گواهی میدهد. حال یکسری از تولیدکنندگان تا پیش از این، نیازی به دریافت این گواهی نداشتند و به راحتی به فعالیت خود ادامه می دادند. حال تولید کنندگان لوازم پزشکی با کلاس خطر A یا B نیز باید این گواهی را تهیه کنند.
در صنعتی مانند پزشکی، توجه به ایمنی و کیفیت بالا محصول امری بسیار حیاتی و قابل توجه است. اگر نظارت مداوم بر محصولات در طول زمان صورت گیرد، چرخه عمر محصول افزایش میابد که این امر در نهایت موجب سود رساندن به منافع عمومی میشود. این گواهی ایزو، در واقع یک استاندارد بین‌المللی برای سیستم‌های مدیریت کیفیت در زمینه‌های مربوط به تجهیزات پزشکی ، آزمایشگاهی و دندانپزشکی است. اگر سازمانی دارای این گواهی باشد، نشان میدهد که این سازمان توانایی برطرف کردن نیازهای مشتری در بلند مدت را دارد. همینطور این سازمان توانایی برآورده کردن الزامات قانونی را نیز دارد. داشتن یک مشاوره ایزو خوب در این زمینه به شما کمک میکند تا راحت تر این گواهی را دریافت کنید.

جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با گواهی ایزو ۱۳۴۸۵ می توانید به صفحه مشاوره ایزو ۱۳۴۸۵ مراجعه نمایید.

گواهی ایزو 13485-شرکت توسعه کیفیت

تعریفی از استاندارد ایزو ۱۳۴۸۵

این گواهی در واقع نشان دهنده اهمیت دادن صنایع پزشکی به جدیدترین و ایمن ترین قوانین در تولید تجهیزات پزشکی است. این گواهی، نشان دهنده تعهد یک سازمان برای رسیدگی به موقع و منظم به دستگاه‌ها و لوازم مربوطه است. گواهی ایزو ۱۳۴۸۵ بر فرایندها نیز نظارت میکند یعنی نه تنها تاکید آن بر محصول نهایی می باشد، بلکه به فرایند تولید آن محصول نیز دقت میشود. در ایران، برای اینکه تولیدکننده‌ای توانایی فروش و توزیع محصولات و کالاهای خود در زمینه پزشکی داشته باشد، نیاز به اخذ این گواهی دارد. از این جهت، داشتن گواهی ایزو ۱۳۴۸۵، اولین مرحله برای وارد کردن نوعی محصول به بازار پزشکی ایران است.
شرکت‌هایی که تصمیم به اخذ گواهی ایزو ۱۳۴۸۵ میگیرند، از مزایایی بهره میبرند که دیگر شرکت‌ها از آنها برخوردار نیستند. شرکت‌هایی که در زمینه تولید لوازم و تجهیزات پزشکی در بازار ایران فعالیت می کنند، داشتن این گواهی برایشان ضروری است. به همراه داشتن این گواهی مزایایی دارد مانند به نمایش گذاشتن تعهد لازم به کیفیت و امنیت محصولات خود. از دیگر مزایای این گواهی به ایجاد سیستمی پایدار و منظم برای بهبود است. با جا انداختن فرهنگ بررسی منظم و مستمر در تولید محصولات، به مرور زمان، محصولاتی با کیفیت بهتر به بازار ارائه خواهند شد.

آمادگی برای اخذ این گواهی

برای اخذ این گواهی، اولین مرحله میتواند گرفتن یک مشاوره ایزو مناسب باشد. در این راستا، قدم بعدی این است که یک سیستم مناسب را ایجاد کنید که بتواند از پس سخت گیری‌های لازم و قوانین این گواهی برآید. سیستم شما باید بتواند الزامات این گواهی ایزو را برآورده کند. حال شرکت مشاوره توسعه کیفیت در این زمینه به شما کمک خواهد کرد که براحتی گواهینامه ISO13485 را دریافت نمایید. این شرکت در واقع یک شرکت برای دریافت مدرک و گواهینامه معتبر ایزو میباشد که در همه مراحل اخذ این گواهی شما را یاری میکند. مراحل اخذ این گواهی می تواند شامل آموزش درباره اطلاعات اولیه این گواهی تا تجزیه و تحلیل آن و صدور گواهینامه باشد. در همه این مراحل، شرکت مشاوره توسعه کیفیت در کنار شما است. یکی از نکاتی که این شرکت را از بقیه متمایز میکند، داشتن مشاورانی با تجربه و متخصص در زمینه تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی و دندانپزشکی می باشد.
حال ممکن است بپرسید چرا داشتن متخصصان و مشاوران آشنا به تجهیزات پزشکی می تواند به ما کمک کند؟ جواب آن بسیار ساده است. اخذ این گواهی نیازمند آشنایی با تجهیزات پزشکی و فرایند تولید آن است. از این جهت، افرادی که آشنایی لازم را با لوازم و تجهیزات پزشکی دارند، میتوانند به شما پیشنهادات لازم را برای اخذ این گواهی بدهند. اینکه چه فرایندهایی باید رعایت شود تا مطابق استانداردهای این گواهی باشد، از اطلاعات ضروری میباشد که دقت به آن حیاتی است.

آمادگی برای اخذ این گواهی - شرکت توسعه کیفیت

اخذ گواهی ایزو در شرکت توسعه کیفیت

 

برای اخذ گواهی ایزو ۱۳۴۸۵، باید موسسه‌ای را برای مشاوره ایزو انتخاب کنید که توانایی لازم و تجربه لازم را در این زمینه دارد. داشتن تجربه امری بسیار مهم است زیرا آشنا بودن به شرایط لازم و کافی برای برآورده کردن استانداردهای ایزو ۱۳۴۸۵ نیاز به تخصص و تجربه خود را دارد. شرکت مشاوره توسعه کیفیت با داشتن تخصص کافی در این زمینه، می تواند گزینه‌ای مناسب برای کلیه شرکت‌ها و تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی باشد. این شرکت تجربه مشاوره بالایی دارد و به دلیل فعالیت مستقیم در این زمینه، می تواند کمک شایانی کند. برآورده کردن استانداردهای لازم برای اخذ این گواهی، از دیگر توانایی‌های این مجموعه است که با توجه به تجربه ۱۴ ساله آنها، امری ممکن است. این شرکت با بیش از ۴۰۰ تولیدکننده در زمینه تجهیزات پزشکی همکاری کرده است که همین امر، نشان میدهد که با دریافت مشاوره ایزو از این شرکت، موفقیت خود در دریافت گواهی ایزو ۱۳۴۸۵ را تضمین می‌کنید.

دسته بندی :
اشتراک گذاری این مقاله:
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
مطالب برگزیده
روش های استریل ( بخش دوم )

روش های استریل ( بخش دوم )

استریل به روش شیمیایی یک روش جایگزین برای استریل با بخار فشار بالا یا حرارت خشک، استریل به روش شیمیایی است (که معمولاً با نام

طرح توجیهی تجهیزات پزشکی

طرح توجیهی تجهیزات پزشکی

  طرح توجیه اقتصادی چیست؟ چگونه یک طرح توجیهی مناسب برای محصولات تجهیزات پزشکی مورد نظر خود بنویسیم.   فهرست مطالب ۱-طرح توجیه اقتصادی چیست؟

گواهی ایزو چیست؟

گواهی ایزو چیست؟

گواهی ISO برای همه سازمان‌ها، بدون توجه به اندازه سازمان از لحاظ بزرگی و کوچکی لازم است. ISO یک سازمان بین‌المللی است که مقر آن

qualification

Qualification|IQ|DQ|OQ|PQ|URS|FAT|SAT چیست؟

این مطلب توسعه تیم تحقیق و توسعه شرکت توسعه کیفیت نگاشته شده است. با توجه به سوالات بسیار زیاد مخاطبین ما در خصوص تعریف هر

عضویت در خبرنامه

آخرین اخبار درباره تجهیزات پزشکی را با عضویت در خبرنامه توسعه کیفیت دریافت خواهید کرد.