لزوم و ضرورت رفع تعهدات ارزی توسط تامین‌کنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی همچنین لزوم ارائه اسناد حمل و ترخیص کالا

مطالب برگزیده

تفاوتهای اساسی بین تجزیه و تحلیل ابتکاری و بررسی تخصصی

به طور خلاصه ، هر دو تجزیه و تحلیل ابتکاری و بررسی های تخصصی می توانند مشکلات احتمالی تعامل را پیدا کرده ، و شما را قادر می سازد قبل از اینکه محصول خود را در معرض دید کاربران قرار دهید ، از تخفیف های طراحی شده استفاده کنید.
اگرچه به احتمال زیاد از هر یک از این دو روش ؛ ارزش کسب خواهید کرد ،

چکیده متن
در خصوص لزوم رفع تعهدات ارزی توسط تامین کنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی، به اطلاع می رساند کلیه متقاضیان بایستی مطابق بخشنامه‌های بانک مرکزی نسبت به رفع تعهدات ارزی و ارائه اسناد حمل و ترخیص کالا به بانک‌های عامل مربوطه اقدام نمایند.

فهرست مطالب

اداره ی کل تجهیزات پزشکی اعلام کرد:

مهندس روح اله مزینانی معاون اجرایی و برنامه ریزی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی و نماینده حوزه تجهیزات پزشکی در بانک مرکزی و گمرک گفت: پیرو خبرهای شماره ۴۶۶۷ مورخ ۹۹/۰۴/۲۲ و شماره ۴۴۲۷ مورخ ۹۸/۱۱/۰۵ در خصوص لزوم رفع تعهدات ارزی توسط تامین کنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی، به اطلاع می رساند کلیه متقاضیان بایستی مطابق بخشنامه‌های بانک مرکزی نسبت به رفع تعهدات ارزی و ارائه اسناد حمل و ترخیص کالا به بانک‌های عامل مربوطه اقدام نمایند.

وی افزود: با توجه به گزارشات دریافتی از بانک مرکزی مورخ ۹۹/۰۹/۱۰ مبنی بر عدم ارائه اسناد حمل کالا در سال ۹۸، لذا تاکید می‌گردد اقدامات لازم را در خصوص ایفای تعهدات ارزی و ارائه اسناد حمل کالا و ترخیص کالا بعمل آورند.

همچنین برای سال جاری مهلت ارائه اسناد حمل کالا در حال حاضر مطابق با بخشنامه شماره ۹۹/۲۷۵۰۳۶ مورخ ۹۹/۰۸/۲۸ بانک مرکزی در دست اقدام است.

بدیهی است درصورت عدم اقدام به موقع، بانک های عامل و بانک مرکزی نسبت به توقف فعالیت بازرگانی امور بانکی شرکت مربوطه اقدام و از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری خواهند نمود .

منبع خبر وب سایت imed

سایر خبرهای مربو ط به تجهیزات پزشکی را در قسمت خبر های ایران در وب سایت دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی مطالب
عضویت در خبرنامه

آخرین اخبار درباره تجهیزات پزشکی را با عضویت در خبرنامه توسعه کیفیت دریافت خواهید کرد.