خبر های روز دنیا در تجهیزات پزشکی

قوانین جدید اتحادیه اروپا

قوانین جدید اتحادیه اروپا در تجهیزات پزشکی 

متخصصین ما در شرکت توسعه کیفیت که از بهترین مشاوران در حوزه تجهیزات پزشکی مشاوره ایزو ۱۳۴۸۵ ( مشاوره استاندارد ۱۳۴۸۵) و با سابقه ترین افراد در زمینه مشاوره و ارائه خدمات مشاوره تولید کنندگان تجهیرات پزشکی ،رائه خدمات مشاوره واردات  تجهیرات پزشکیهستند

علاوه بر خدمات خود در حوزه مشاوره گام در راه ارائه به روزترین مقالات و اخبار دنیا را دارند

ما دلایلی را شرح میدهیم که چرا تولید کنندگان تجهیزات پزشکی / واردکنندگان تجهیزات پزشکی بایداز بروز ترین خبر های روزدنیای پزشکی اطلاع داشته باشند:

گام نهادن شما بر مدار موفقیت و تولید بروز ترین ایزار هاس پزشکی نیازمند اگاهی  شما از بروز ترین تکنولوژی های دنیای تولید کنندگان هم سطح شما در دنیاست.

جهت  محقق شدن این امر مهم شرکت توسعه کیفیت علاوه بر ارائه تمامی خدمات مشاوره ای خود

خدمت ویژه ای را به تمامی مشتریان خود و تمامی افرادی که در مباحث واردات تجهیزات پزشکی  و تولید ات تجهیرات پزشکی گام نهاده اند ارائه می نماید.

چرا خبر های تجهیزات پزشکی را برای تولید کنندگان تجهیرات پزشکی اهمیت دارد ؟

آیا میدانید زمانی که تولید شما دارای گواهینامه استاندارد  بین المللی ISO 13485 ( مشاوره استاندارد ۱۳۴۸۵) در زمینه تجهیزات پزشکی است می توانید به راحتی با رعایت الزامات کشورهای که در خواست واردات تجهیرات پزشکی به کشورشان دارند مکاتبه و مذاکره جهت صادرات را انجام دهد.

چرا خبر های مربوط به CE MARK برای تولید کنندگان تجهیزات پزشکی اهمیت دارد؟

شما با داشتن گواهینامه CE Mark و اخذ آن برای محصولات پزشکی و آزمایشگاهی خود، پا به عرصه صادرات محصولات خود و ایجاد درآمد ارزی و نهایتا ثبات اقتصادی برای شرکت خود شوید.

ما به شما کمک میکنیم تا جهانی شوید و محصولات خود را از طریق استانداردهای بین المللی به سایر کشورها از جمله کشور های همسایه(منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا – MENA ) ، کشورهای تازه استقلال یافته در اتحادیه جماهیر شوروی (CIS) ، اتحادیه اروپا ( Europe Union) و حتی آمریکا صادر کنید.

بر این اساس  خبر های مربوط به قوانین تجهیزات پزشکی MDR(Medical Device Regulation) و قوانین تجهیزات آزمایشگاهی و تشخیص پزشکی IVDR(In-Vitro Diagnostic Regulation) برای شرکت های واردکننده تجهیزات پزشکی و تولید کنندگان آن اهمیت دارد. مهم تر از همه به روز بودن و انطباق سریع با این قوانین را دنبال کنید.

اگر قصد دارید در ارتباط با قوانین سایر کشورها جهت ثبت شرکت در تجهیزات پزشکی  در همان کشور آشنا شوید ، مشاورین ما با هدف ارتقا سطح دانش و اگاهی تمامی مشتریان و تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی در این راستا کمک رسان شما خواهند بود.

شرکت توسعه کیفیت جهت راحتی و اطلاع رسانی سریع به کاربران خود در زمان انتشار خبرهای جدید، انها را از طریق کانال پیام رسان خود در شبکه اجتماعی تلگرام و اینستاگرام  اطلاع رسانی می نماید.

شبکه های اجتماعی ما را می توانید با تماس با شماره تلفن زیر دریافت کتید و یا از طریق لینک انها در صفحه نخست کلیک کنید و عضو شوید.

۱۳۹۸-۰۸-۰۷