حمایت از طرح های نوآورانه
فهرست مطالب

آیا می دانید اداره کل تجهیزات پزشکی از طرح های نوآ ورانه حمایت می کند؟

در تاریخ دهم دی ماه سال ۱۳۹۸ اداره کل تجهیزات پزشکی ایران طی گزارشی به شرح زیر اعلام کرد :

به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات پزشکی، با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری  فراخوان ملی حمایت از طرح های فناورانه حوزه الکترونیک منتشر شد.

شرکت­های دانش ­بنیان و توانمند، پژوهشگران و سایر مخاطبان این فراخوان می‌توانند طرح‌های خود را در قالب فرمت ستاد ارسال نمایند.

طرح­ های نوآورانه  ارسالی در کارگروه تخصصی ارزیابی شده و در صورت پذیرش، از تسهیلات کم بهره و کمک بلا عوض، بهره­ مند می­شوند.

فراخوان از ۷ دی ماه تا ۷ بهمن ماه سال جاری ادامه خواهد داشت. داوری طرح‏‌ها به صورت پیوسته خواهد بود و از روز اعلام عمومی فراخوان، طرح‌های دریافتی داوری خواهند شد.

معیارهای داوری طرح‌ها، معیارهای فنی، تجاری و نوآوری خواهد بود. قابل ذکر است در داوری حضوری علاوه بر موارد فوق، داشتن بهره­بردار نیز در نظر گرفته می‌شود.

یک تیم می‌تواند بیش از یک طرح برای دبیرخانه ارسال کند، اما امکان بهره‌مندی همزمان از تسهیلات فراخوان را برای بیش از یک طرح نخواهد داشت.

طرح‌‏هایی که در برنامه فراخوان ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی مورد حمایت قرار می‌گیرند، نباید به‌طور همزمان و موازی در دیگر سازمان‏‌ها یا نهادهای مرتبط (در رابطه با همان طرح) مورد حمایت قرار گرفته باشند.

شرکت تو سعه کیفیت ایران ، یک شرکت  مشاور در حوزه تجهیزات پزشکی نیز امادگی خود را جهت مشاوره و اخذ پروانه ساخت تکنیکال فایل اداره کل تجهیزات پزشکی برای تمامی محصولات نواورانه در حوزه پزشکی و تجهیزات پزشکی را اعلام می نمایید

جهت تماس با ما  کلیک کنید.

اشتراک گذاری این مقاله:
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در telegram
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب برگزیده
گواهینامه 17025 چیست

گواهینامه ۱۷۰۲۵ چیست؟

گواهینامه ۱۷۰۲۵ چیست؟ گواهینامه ایزو ۱۷۰۲۵ یک استاندارد جهانی و کارشناسانه مخصوص آزمایشگاه های تست و واسنجی است که به دستیابی شایستگی این آزمایشگاه ها

عضویت در خبرنامه

آخرین اخبار درباره تجهیزات پزشکی را با عضویت در خبرنامه توسعه کیفیت دریافت خواهید کرد.