تهیه تکنکیال فایل کیت های تشخیص پزشکی
فهرست مطالب


مهیا سازی تکنیکال فایل کیت های تشخیص ویروس(covid19)


تهیه تکنیکال فایل کیت های تشخیص ویروس کرونا (covid19): شرکت مشاوره توسعه کیفیت با بهره مندی از توانمندی های داخلی خود آماده همکاری با شرکت ها تولید کننده کیت تشخیص ویروس کرونا (Covid 19) جهت تهیه تکنیکال فایل محصول می باشد. ما آماده هستیم تا برای هریک از روش های انجام تست های فوق الذکر، شامل تست تشخیص سریع ویروس کرونا (رپید تست-Rapid Test) ، تست تشخیص ویروس کرونا به روش الایز( شامل IgG و IgM) و همینطور RT-PCR(Reverse Transcription Polymerase Chain Reaction)  تکنیکال فایل شما را تهیه نماییم. در حال حاضر شرکت توسعه کیفیت با عمده تولید کنندگان کیت تشخیص ویروس کرونا (Covid 19 )  در این راستا همکاری دارد. حضور متخصصان توانمند این شرکت موجب تسریع و تسهیل فرآیند اخذ پروانه ساخت/تولید / فروش اداره کل تجهیزات پزشکی خواهد شد.  این شرکت ضمن ارائه مشاوره رایگان در این خصوص توجه شما را به مطلب ذیل جلب می نماید.

حمایت از تولید کیت های تشخیص سریع سرولوژیک( شامل IgG و IgM)

با هم  خبری را در ارتباط با مشکلات ویروس Covid-19 و راه حل های ایران و شرکت های متخصص در ایران بخوانیم .

خبر به شرح زیر می باشد.

حمایت از تولید کیت های تشخیص سریع سرولوژیک ( شامل IgG و IgM)

با توجه به این‌که شناسایی و تشخیص بیماری کرونا در بیماران، خط مقدم درمان این بیماری محسوب می‌شود، ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری طی فراخوانی اعلام کرده است که از تولیدکننده کیت های تشخیص سریع ویروس کرونا حمایت می‌کند. کیت های تشخیص ویروس کرونا (رپید تست) در حال حاضر در کشور های دیگر نیز تولید شده اند.

دانش‌بنیان‌ها و زیست بوم فناوری و نوآوری در روزهای بحرانی شیوع کرونا ثابت کردند که توان بالایی در رفع مشکلات و نیازهای کشور دارند. تولید کیت‌های تشخیص سریع بیماری کرونا هم یکی از این توانمندی ها است که به دست محققان ایرانی میسر شد. با توجه به این که شرکت‌های متعددی در کشور با این توان تخصصی وجود دارند، معاونت علمی و فناوری قصد دارد پس از شناسایی و ارزیابی توان تولیدی آنها از محصولاتشان حمایت کند.

شرکت هایی که سابقه تولید کیت های مشابه و عرضه موفق آن ها به بازار را دارند و سایت تولیدی با استاندارد ISO 13485-9001 به همراه تمامی تجهیزات مورد نیاز در فرآیند تولید را در اختیار داشته باشند در اولویت حمایت قرار دارند.

«همچنین کسب دانش فنی تولید کیت Rapid Test (LFD) در زیرساخت شتابدهنده های معرفی شده از سوی ستاد توسعه زیست فناوری»، «توانایی تولید ۵۰۰ هزار کیت در ماه»، «تامین به موقع و به اندازه مواد اولیه مورد نظر برای تولید کیت همچون کاغذ، آنتی بادی و آنتی ژن و کیت های برخوردار از آنتی بادی اختصاصی ویروس Covid-19» هم دیگر شروطی است که باید در بررسی ها مورد تایید قرار گیرد.

با ما در تماس باشید تا در سریع ترین زمان ممکن تکنیکال فایل اداره کل تجهیزات پزشکی را تهیه نمایید. این شرکت با بهره گیری از متخصصین مجرب ، شما را در زمان مطلوب به پروانه ساخت اداره کل تجهیزات پزشکی رهنمون می نماید.

اشتراک گذاری این مقاله:
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در telegram
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

مطالب برگزیده
روش های استریل ( بخش دوم )

روش های استریل ( بخش دوم )

استریل به روش شیمیایی یک روش جایگزین برای استریل با بخار فشار بالا یا حرارت خشک، استریل به روش شیمیایی است (که معمولاً با نام

روش های استریل ( بخش نخست )

روش های استریل ( بخش نخست )

استریل کردن(سترون سازی) مقاله ای که در پیش رو دارید، یک مقاله جامع و در عین حال خلاصه از درباره استریل کردن و أنواع روش

عضویت در خبرنامه

آخرین اخبار درباره تجهیزات پزشکی را با عضویت در خبرنامه توسعه کیفیت دریافت خواهید کرد.