ما یک شرکت مشاوره تجهیزات پزشکی و ازمایشگاهی هستیم که در حوزه های مختلف به شما خدمت اریه میدهیم خدمات ما در جلسه اول رایگان است .
ماسک سه لایه
فهرست مطالب

ایا میدانید اداره کل تجهیات پزشکی یک فراخوان برای شما که تولید کننده هستید اعلام کرده است ؟

با هم عنوان خبر منتشر شده در وب سایت اداره کل تجهیزات پزشکی را بررسی می کنیم

فراخوان تامین ماسک های پزشکی جهت توزیع در مراکز درمانی، موسسات پزشکی و داروخانه های سراسر کشور / مهلت ارسال مدارک سوم آذرماه ۱۳۹۹

شما اگر ماسک تولید می کنید و نیاز به مشاوره اخذ استاندارد ۱۳۴۸۵ دارید یا همان ایزو ۱۳۴۸۵ که جز تعهداتون به اداره کل هست کافی با ما تماس بگیرید ما شما رو به بهترین شکل راهنمایی میکنیم

برای مشاوره استاندارد ۱۳۴۸۵ به قسمت خدمات وب سایت ما مراجعه بفرمایید و یا برای بهره مندی از جلسات رایگان ما با ما تماس بگیرید.

 

مهندس محمد مهدی علاالدین رییس اداره نظارت بر تامین و نگهداشت تجهیزات و ملزومات پزشکی طی فراخوانی از کلیه شرکتهای دارای پروانه ساخت و کد IRC معتبر جهت توزیع در مراکز درمانی و موسسات پزشکی و داروخانه های سراسر کشور، دعوت بعمل آورد.

متن فراخوان به شرح ذیل می باشد:

در راستای تامین ماسک سه لایه پزشکی و ماسک N95 مورد نیاز جهت توزیع در مراکز درمانی، موسسات پزشکی و داروخانه های سراسر کشور،

بدینوسیله از کلیه شرکتهای دارای پروانه ساخت و کد IRC معتبر دعوت بعمل می آید در صورت تمایل جهت توزیع در مراکز درمانی و موسسات پزشکی و داروخانه های سراسر کشور،

نسبت به تکمیل فرم پیوست در قالب فایل Excel (در لوح فشرده CD) و ارائه آن به همراه مدارک درخواست شده ذیل در نسخه کاغذی ممهور به مهر و امضای معتبر شرکت به دبیرخانه حراست اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی حداکثر تا پایان وقت اداری سوم آذرماه ۱۳۹۹ اقدام نمایند.

شرایط لازم:
۱-داشتن پروانه ساخت ماسک پزشکی و کد IRC معتبر۲- فرم اطلاعات و مشخصات ۳ تعهد نامه محضری

۱-ماسک سه لایه تولیدی می بایست به صورت تمام اتوماتیک و تمام پرس اولتراسوتیک تولید شده باشد. (ماسک های دوخته و چسب زده شده برای مصرف در مراکز درمانی مورد نظر نمیباشند.)


۲-استاندارد ماسک سه لایه پزشکی مطابق با دستورالعمل¬های اعلامی پیشین از سوی این اداره کل، شامل دولایه اسپان باند با گرماژ ۲۵ و یک لایه ملت بلون با گرماژ حداقل ۱۷ است و تولید ماسک خارج از این استاندارد برای مراکز درمانی و داروخانه ها مورد نظرنمی باشد.


۳-استاندارد ماسک N95 مطابق با دستورالعملهای اعلامی پیشین از سوی این اداره کل،

شامل دولایه اسپان باند با گرماژ ۲۵ تا ۳۰، دو لایه ملت بلون با گرماژ حداقل ۱۷ و یک لایه پارچه SMS با گرماژ ۱۷ که بین دولایه ملت بلون قرار می گیرد می باشد

تولید ماسک خارج از این استاندارد برای مراکز درمانی و داروخانه ها مورد نظر نمی باشد.
۴-ارائه قیمت پیشنهادی شرکت، پایین تر از قیمت تعیین شده قبلی (۱۰۵۰۰ ریال، درب کارخانه)، یکی از شاخصهای ارزیابی بوده و شرکتهای با پیشنهاد پایین تر برگزیده خواهند بود.

 لازم به ذکر است در صورت ارسال کلیه مستندات و فرم های ذکر شده در فراخوان فوق از طریق پست،

می بایست موضوع مربوط به فراخوان ماسک پزشکی، محرمانه بودن محموله ارسالی و تحویل صرفا توسط دبیرخانه حراست اداره کل تجهیزات پزشکی روی پاکت حاوی مدارک درج شود. یادآور می گردد مهلت دریافت مستندات تا روز دوشنبه تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ ساعت ۱۴:۳۰ می باشد.   

منبع خبر وب سایت اداره کل تجهیزات پزشکی

 

اشتراک گذاری این مقاله:
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در telegram
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

مطالب برگزیده
طرح توجیهی تجهیزات پزشکی

طرح توجیهی تجهیزات پزشکی

  طرح توجیه اقتصادی چیست؟ چگونه یک طرح توجیهی مناسب برای محصولات تجهیزات پزشکی مورد نظر خود بنویسیم.   فهرست مطالب ۱-طرح توجیه اقتصادی چیست؟

qualification

Qualification|IQ|DQ|OQ|PQ|URS|FAT|SAT چیست؟

این مطلب توسعه تیم تحقیق و توسعه شرکت توسعه کیفیت نگاشته شده است. با توجه به سوالات بسیار زیاد مخاطبین ما در خصوص تعریف هر

عضویت در خبرنامه

آخرین اخبار درباره تجهیزات پزشکی را با عضویت در خبرنامه توسعه کیفیت دریافت خواهید کرد.