فهرست مطالب


رئیس اداره نظارت بر تأمین و نگهداشت تجهیزات پزشکی اعلام کرد:

گزارش برگزاری دو جلسه حضوری با شرکت‌های تجهیزات پزشکی پیرامون مسائل تامین و نگهداشت تجهیزات و ملزومات پزشکی در تاریخ های ۱۶ و ۱۷ مهرماه با حضور ۱۲۰ شرکت

به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی، مهندس محمد مهدی علاالدین رئیس اداره نظارت بر تامین و نگهداشت گفت: پیرو اطلاعیه مورخ ۱۳۹۸/۷/۱۳، جلسات حضوری با شرکت‌ها در خصوص امور تامین در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۸/۷/۱۶ و در مورد مسائل نگهداشت چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۷/۱۷ برگزار گردید.

وی افزود: شرکت های متقاضی مطابق روال اعلامی در سامانه مدیریت تردد درخواست خود را ثبت نمودند و در این دو نشست بالغ بر ۱۲۰ شرکت نمودند. که در نخسین روز مباحث مربوط به امور نمایندگی، تشکیل شناسنامه، ثبت و سفارش کالا، مشکلات بین المللی، سیاستگذاری و برنامه ریزی تامین و ثبت سفارش، تخصیص ارز، مشکلات گمرکی و بانکی، امور سامانه توزیع، واردات فوریتی کالا و سایر مشکلات تامین ملزومات پزشکی برای مراکز درمانی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

مهندس علاالدین گفت: در نشست روز چهارشنبه، با شرکت‌های تجهیزات پزشکی نیز موضوعات مختلف نگهداشت مانند:تعرفه خدمات پس از فروش، تعرفه خدمات کنترل کیفی، بدهی مراکز درمانی به شرکت‌ها درزمینه خدمات پس از فروش، تامین قطعات یدکی و لوازم مصرفی، تخصیص ارزو عدم وجود ردیف بودجه نگهداشت تجهیزات پزشکی مطرح گردید که ضمن تبادل نظر در این خصوص پاسخ موضوعات مطروحه در جلسه ارائه گردید. برخی مباحث نیز جهت لحاظ در امور جاری اداره نظارت بر تامین و نگهداشت در دستور کار قرار گرفت.

وی تاکید کرد: اولویت اصلی ما در اداره کل تجهیزات پزشکی تأمین و نگهداشت مناسب تجهیزات و ملزومات پزشکی و جلوگیری از هرگونه اختلال در فرآیند های درمانی بیماران در سراسر کشور است و همه توان خود را علی رغم وجود سختی‌ها و مشکلات در دوره حاضر جهت رفع مشکلات تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی خواهیم داشت.

رئیس اداره نظارت بر تامین و نگهداشت، ضمن تشکر از تلاش و همراهی کلیه شرکت‌ها با این اداره، در پایان گفت: سایر شرکت‌ها که در روز جلسه نتوانستند مراجعه حضوری داشته باشند، امکان ثبت نام در جلسات آتی را دارند. ضمن اینکه در موارد خاص و مهم که نیاز به مراجعه حضوری و فوری باشد، شرکت‌ها می توانند از طریق سیتم تعیین وقت، از کارشناسان و رئیس اداره درخواست ملاقات نمایند و پذیرای آنها خواهیم بود.

بیست و سوم مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۱

اشتراک گذاری این مقاله:
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در telegram
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب برگزیده

اصول انبارداری دارویی

تعریف اصول انبارداری و دارویی (GSP) به منظور حفظ کیفیت اصلی محصول، هر فعالیتی در توزیع فرآورده های دارویی باید بر اساس سه اصول عملکرد

مفهوم کد IRC چیست

مفهوم کد IRC چیست

مفهوم کد IRC چیست کد IRC که مخفف شده Iran registration code می باشد به عنوان یک شماره شناسه مشترک برای محصولات دارویی، تجهیزات پزشکی

عضویت در خبرنامه

آخرین اخبار درباره تجهیزات پزشکی را با عضویت در خبرنامه توسعه کیفیت دریافت خواهید کرد.