مطالب برگزیده

تفاوتهای اساسی بین تجزیه و تحلیل ابتکاری و بررسی تخصصی

به طور خلاصه ، هر دو تجزیه و تحلیل ابتکاری و بررسی های تخصصی می توانند مشکلات احتمالی تعامل را پیدا کرده ، و شما را قادر می سازد قبل از اینکه محصول خود را در معرض دید کاربران قرار دهید ، از تخفیف های طراحی شده استفاده کنید.
اگرچه به احتمال زیاد از هر یک از این دو روش ؛ ارزش کسب خواهید کرد ،

چکیده متن
CE چیست و چگونه به اروپا صادرات کنیم؟

فهرست مطالب

 

CE چیست و چگونه به اروپا صادرات کنیم؟

CE یک علامت صدور گواهینامه است که نشان دهنده انطباق با استانداردهای بهداشتی ، ایمنی و حفاظت از محیط زیست برای محصولات فروخته شده در منطقه اقتصادی اروپا (EEA- European Economic Area) است. نشان CE همچنین در محصولات فروخته شده در خارج از منطقه اقتصادی اروپا (EEA)که مطابق با استانداردهای منطقه اقتصادی اروپا (EEA- European Economic Area)تولید شده اند ، یافت می شود.


این امر باعث می شود که نشانه CE حتی در افرادی که با منطقه اقتصادی اروپا آشنا نیستند ، در سراسر جهان قابل تشخیص باشد. به همین معنا شبیه اظهارنامه انطباق (FCC(Federal Communications Commission است که در برخی از دستگاه های الکترونیکی فروخته شده در ایالات متحده استفاده می شود.
علامت CE عبارت است از محصولی که مطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا برای بهداشت ، ایمنی و حفاظت از محیط زیست باشد.
علامت تجاری شامل لوگوی CEMARK و در صورت لزوم ، شماره شناسایی چهار رقمی نهاد مطلع(Notify Body) است که در روش ارزیابی انطباق شرکت دارند.

CE

CE” بعضاً به عنوان مخفف “Conformité Européenne” (عبارتی فرانسوی برای “انطباق اروپایی”) ذکر شده است ، اما در قانون مربوطه به این صورت تعریف نشده است. علامت CEMARK  نشان می دهد که این محصول بدون توجه به کشور مبداء آن ، ممکن است در هر بخشی از منطقه اقتصادی اروپا آزادانه به فروش برسد.
از این که وقت با ارزش خود را به مااختصاص دادید از شما سپاسگزاریم.
برای مطالعه ادامه مطالب روی لینک زیر کلیک کنید.
مقاله شماره دو (معنا و مفهوم CE چیست؟)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی مطالب
عضویت در خبرنامه

آخرین اخبار درباره تجهیزات پزشکی را با عضویت در خبرنامه توسعه کیفیت دریافت خواهید کرد.