اخذ مجوز تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی
فهرست مطالب

اخذ مجوز فروش تجهیزات پزشکی

تجاری سازی تجهیزات  پزشکی شما ابتدا نیاز به درخواست دریافت مجوز فروش و تأییدیه  از سازمان های قانون گذار در هر کشوری که قصد فروش تجهیزات پزشکی  خود را دارید ، دارد.

همان گونه در ایران هر تجهیز پزشکی که به فروش می رسد تمامی مراحل آن در اداره کل تجهیزات پزشکی طی می شود و بر اساس آن پروانه تولید / مجوز فروش تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی صادر میگردد،  سایر کشور ها نیز از این رویه تبعیت میکنند.

الزامات ثبت تجهیزات پزشکی می تواند کشور به کشور دیگر متفاوت باشد ، که می تواند برای شرکت هایی که استراتژی های ” فعالیت در چند کشور / بازار ” را دنبال می کنند، چالش های انطباق با قوانین آن کشور را ایجاد کند. این موضوع کاملا بستگی  به کشوری  دارد که شما قصد فروش محصولات خود را در ان کشور دارید.

 موفقیت در اخذ مجوز قانون گذاران  ممکن است تلاش قابل توجهی برای برآورده کردن الزامات تکنیکال فایل و ارزیابی بالینی به همراه داشته باشد. قطع به یقین داشتن پیش زمینه یا اعمال نفوذ در مراحل و مصوبات موجودکشورها برای دستیابی سریعتر به بازارهای جدید، دریچه های روشنی در آن کشور را به همراه خواهد داشت.

مشاوره جهت  اخذ مجوز تجهیزات پزشکی در  بازارهای سراسر جهان

 شرکت توسعه کیفیت می تواند  به تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی کمک  کند  که برای  محصولات خود در بیش از ۳۰ کشور دنیا مجوز فروش و یا مجوز تولید بگیرند.

مشاوران و مدیران پروژه شرکت ما، تغییرات مقررات قانوان گذاران  را در کلیه بازارهایی که در آن فعالیت می کنیم مورد بررسی قرار می دهند و اطمینان حاصل می کنند که برنامه “ارزیابی قبل از ورود به بازار ” شما مطابق با جدیدترین نیازمندی های آن کشور است.

دریافت گواهینامه CE MARK

اخذ مجوز از اداره کل تجهیزات پزشکی ایران و یا سایر کشور ها و نیز  تمامی امور مشاوره تولیدات تجهیزات پزشکی خود را از متخصصین ما در شرکت توسعه کیفیت بخواهید.

اشتراک گذاری این مقاله:
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در telegram
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

مطالب برگزیده
روش های استریل ( بخش دوم )

روش های استریل ( بخش دوم )

استریل به روش شیمیایی یک روش جایگزین برای استریل با بخار فشار بالا یا حرارت خشک، استریل به روش شیمیایی است (که معمولاً با نام

روش های استریل ( بخش نخست )

روش های استریل ( بخش نخست )

استریل کردن(سترون سازی) مقاله ای که در پیش رو دارید، یک مقاله جامع و در عین حال خلاصه از درباره استریل کردن و أنواع روش

عضویت در خبرنامه

آخرین اخبار درباره تجهیزات پزشکی را با عضویت در خبرنامه توسعه کیفیت دریافت خواهید کرد.