اداره کل تجهیزات پزشکی اعلام کرد :

نحوه بررسی و تایید ثبت سفارشات اجزاء و قطعات یدکی تجهیزات پزشکی از محل بند ۸ ماده ۳۸ آیین نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات

خبر به شرح زیر می باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی، مجید اسماعیلی کارشناس مسئول کارتابل ترخیص الکترونیکی تجهیزات پزشکی در TTAC گفت: کلیه تامین کنندگان مجاز ارائه دهنده خدمات پس از فروش دستگاه های وارداتی، که قصد واردات و ترخیص قطعات یدکی جهت خدمات پس از فروش دستگاه های پزشکی از محل بند ۸ ماده ۳۸ آیین نامه اجرایی قانون صادرات و واردات را دارند، درخواست خود را به ایمیل customs@imed.ir به صورت الکترونیک ارسال نمایند. پس از بررسی و صدور مجوز، وضعیت تاییدیه ها حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد در سامانه جامع تجارت قابل مشاهده خواهد بود.

اسماعیلی افزود: مسئولین فنی شرکت ها می توانند با ارسال اطلاعات مجوز ورود (شماره پرونده) بصورت تیکت، از بخش پاسخگویی الکترونیکی در عنوان “مجوز ترخیص و مشکلات مربوطه”، یا تماس با داخلی ۱۱۷ و ۱۶۶ ، راهنمایی لازم را دریافت نمایند.

منبع خبر اداره کل تجهیزات پزشکی ایران

شرکت توسعه کیفیت یک شرکت مشاوره در حوزه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی می باشد در صورت نیاز به مشاوره به صفحه خدمات ما مراجعه بفرمایید.

09121597609
× ما در لحظه پاسخگوی شما هستیم