About US

درباره شرکت توسعه کیفیت

آیا توسعه کیفیت  ، فقط یک شرکت مشاوره است ؟

شرکت توسعه کیفیت با چندین سال سابقه درخشان در زمینه اطلاع رسانی، مشاوره، طراحی، استقرار، بهبود، نگهداری سیستم های مدیریتی و اخذ گواهینامه های ایزو با داشتن افتخار همکاری با صدها شرکت مطرح ایران آمادگی خود را در جهت اطلاع رسانی بصورت رایگان و اخذ گواهینامه های ایزو مورد نیاز سازمان ها و شرکت ها و موسسات اعلام می دارد. از جمله خصوصیات همکاری با شرکت توسعه کیفیت، پیدا کردن دید و شناخت نسبت به آن چیزی که به دنبالش هستیم، ارائه اطلاعات و راهنمایی های لازم و متناسب با نوع فعالیت و حجم متقاضی ، ایجاد فضای آموزشی و کاملا کاربردی و اثر بخش می باشد

درباره ما 

هادی ملکی

بنیان گذار

 ایشان با بیش از ۱۲ سال  سابقه در حوزه تجهیزات پزشکی و مشاوره آزمایشگاهی می باشد. مشاوره بیش از ۲۴۰ شرکت حوزه تجهیزات پزشکی و ۱۰۰ آزمایشگاه تشخیص پزشکی و پاتولوژی، بخشی از فعالیت های تخصصی آقای هادی ملکی می باشد.زمینه تخصصی ایشان در حال حاضر ، اخذ نشان CE برا ی محصولات آزمایشگاهی و پزشکی می باشد.

 

نیما عینعلی

ایشان مسئول واحد اجرایی و برنامه ریزی شرکت می باشند. زمینه تخصصی آقای مهندس عینعلی ، مشاوره حوزه تجهیزات آزمایشگاهی از جمله کیت های تشخیص پزشکی و استقرار استانداردسازی بر مبنای الزامات آزمایشگاه مرجع سلامت می باشد.

ندا تمیمیان

مسئول آموزش

خانم دکتر ندا تمیمیان ، دکترای رشته سلولی و مولکولی می باشند. ایشان درحال حاضر مسئولیت آموزش های مداوم شرکت را عهده دار می باشند. زمینه تخصصی خانم دکتر تمیمیان، مشاوره و اخذ پروانه تولید اداره کل تجهیزات پزشکی برای  کیت های تشخیص پزشکی می باشد.

امیرحسین گودرزی

کارشناس تجهیزات پزشکی

مهندس امیر حسین گودرزی ، کارشناس حوزه تجهیزات پزشکی می باشد. زمینه تخصصی ایشانمشاوره و اخذ پروانه تولید اداره کل تجهیزات پزشکی برای  دستگاه های الکترونیکی و حوزه پوست ، مو و زیبایی می باشد.

ارزش های بنیادین ما

 

ارتباط صمیمانه و صادقانه با مشتریان

.ما در ارتباط با مشتریان صداقت را در اولین و مهمترین  اولویت قرار میدهیم.ارائه آگاهی و چشم انداز  صحیح از وضعیت پروژه به مشتریان در تصمیم گیری های کلان همواره راهگشا بوده است.

همراهی تا انتهای کار

ما تا پایان کار با شما همراهیم. در تمامی سختی ها و دشواری های مسیر در کنار شما باقی می مانیم و همانند یک دوست ، سازمان شما را مشققانه و دلسوزانه همراهی میکنیم.

ارتباط مستمر و حمایتی

ارتباط ما با مشتریان بعد از اتمام پروژه نیز همواره پابرجا خواهد بود. این ارتباط در قالب روابط دوستانه و صمیمانه و یا روابط کاری بوده است. تجربه ای لذت بخش از انجام یک پروژه که منجر به ارتباطات عمیق و بلند مدت شود، همواره مدنظر ما خواهد بود. 

هدف ما

شرکت توسعه کیفیت به عنوان رهبر بازار تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی د ر حوزه مشاوره استانداردهای بین المللی و ملی خواهد بود. 

رهبری بازار مشاوره تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی

برنامه ریزی استراتژیک شرکت توسعه کیفیت ، رهبری بر بازار مشاوره استانداردهای بین المللی این حوزه خواهد بود. مزیت های رقابتی ما در انطباق کامل با شرایط پیچیده محیط پیرامونی منطه می باشد. با ما به جهانی شدن بیاندیشید چرا که ما به فراتر ازمرزها می اندیشیم.

تخصصی ترین و به روزترین مرکز مشاوره تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی

ما با دانشی فراتر از انتظار شما ظاهر خواهیم شد. داشتن دانش تخصصی و به روز در حوزه کاری شما، از اهداف کلان ماست.

حوزه های  همکاری ما با شما  

اخذ نشان CE

مشاوره بر اساس قوانین جدید اتحادیه اروپا برای اخذ نشان CE تجهیزات پزشکی(MDR745)

مشاوره بر اساس قوانین جدید اتحادیه اروپا برای اخذ نشان CE تجهیزات و مواد مصرفی آزمایشگاهی (IVDR746)

اخذ استاندارد بین المللی ISO13485 جهت اخذ پروانه تولید اداره کل تجهیزات پزشکی

مشاوره آزمایشگاه های تشخیص پزشکی و پاتوبیولوژی بر اساس چک لیست استاندارد سازی جدید آزمایشگاه مرجع سلامت

تهیه تکنیکال فایل اداره کل تجهیزات پزشکی جهت اخذ مجوز و پروانه تولید

برای استفاده از خدمات رایگان ما کافیست در خبرنامه  ما عضو شوید!

09121597609
× ما در لحظه پاسخگوی شما هستیم