مطالب برگزیده

تفاوتهای اساسی بین تجزیه و تحلیل ابتکاری و بررسی تخصصی

به طور خلاصه ، هر دو تجزیه و تحلیل ابتکاری و بررسی های تخصصی می توانند مشکلات احتمالی تعامل را پیدا کرده ، و شما را قادر می سازد قبل از اینکه محصول خود را در معرض دید کاربران قرار دهید ، از تخفیف های طراحی شده استفاده کنید.
اگرچه به احتمال زیاد از هر یک از این دو روش ؛ ارزش کسب خواهید کرد ،

چکیده متن

فهرست مطالب

احتمالا به دنبال تیتر بالا روی خبر کلیک کرده اید در ابتدا باید توضیح دهیم در حالی که شما این خبر را مطالعه می فرمایید تیم ما در سراسر ایران در حال مشاوره تولید تجهیزات پزشکی و یا آزمایشگاهی هستند .

درصورتی تمایل به همکاری با ما ، جهت مشاوره کلیک کنید.

خبر که اداره کل تجهیزات پزشکی منتشر گردید به شرح زیر می باشد:

به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی، مهندس جمال تولی رئیس اداره نظارت بر تولید و کنترل کیفی تجهیزات پزشکی گفت: کلیه تولید کنندگان ماسک و البسه پزشکی جهت تولید اقلام مذکور، می بایست از تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ مطابق ضوابط اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی نسبت به تشکیل شناسنامه و ثبت کالا در پورتال imed.ir اقدام نمایند. مهندس تولی افزود: پس از بررسی کیفی محصول و شرایط محیطی تولید، نسبت به صدور پروانه ساخت برای محصول اقدام خواهد شد. وی افزود: صدور گواهی فروش موقت از تاریخ فوق متوقف گردیده و شرکت هایی که پیش از این تاریخ گواهی فروش دریافت نموده اند نیز موظف به طی مراحل اخذ پروانه ساخت پیش از پایان اعتبار گواهی فروش خود خواهند بود.

اگر شما شرایط فوق را دارید ما می توانیم به شما جهت تهیه مستندات مشاوره بدهیم همین حالا می توانید از مشاوره های رایگان ما بهره مند شوید.

کرونا را شکست میدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی مطالب
عضویت در خبرنامه

آخرین اخبار درباره تجهیزات پزشکی را با عضویت در خبرنامه توسعه کیفیت دریافت خواهید کرد.