اداره کل تجهیزات پزشکی :

قرارداد جدید سامانه تی تک در مهر ماه امضا می‌شود/ مشکلات سامانه تی تک را شناسایی کردیم و تمدید قرارداد و اصلاح بندهای قرارداد در حال انجام است

به گزارش وبدا به نقل از ایرنا، دکتر محمد رضا شانه ساز  درباره سامانه تی تک افزود: در گذشته به علت کمبود تجربه کافی برای هر دو طرف قرارداد، دقت کافی در زمینه تنظیم قرارداد تی تک انجام نشده بود.

وی ادامه داد: سامانه تی تک یک پروژه نرم افزاری است و نحوه و متن قرارداد در زمینه نرم افزار اهمیت دارد. اشکالاتی در این نرم افزار وجود داشت و بخشی هم مربوط به اطلاعاتی بود که به طور مثال در دسترس کارشناسان فراتر از اداره کل قرار داشت. در تلاش هستیم این مشکلات برطرف شده و کمترین مشکل وجود داشته باشد، زیرا به هر حال نرم افزارها در طول زمان بالغ می شوند.

معاون وزیر بهداشت بیان کرد: گزارش های کامل در زمینه سامانه تی تک به وزیر بهداشت ارائه می شود و تیم کامل تخصصی برای این سامانه در نظر گرفته شده است.

دکترسعید نمکی، وزیر بهداشت نیز روز گذشته درباره آخرین وضعیت سامانه تی تک گفته بود: بسیاری از مشکلات سامانه تی تک برطرف شده و در زمینه تمدید قرارداد آن، کارهای کارشناسی در حال انجام است و امیدواریم به زودی وضعیت سامانه تی تک به سرانجام و سامان برسد.

دکترشانه ساز درباره حل مشکلات سازمان غذا و دارو که مورد نظر وزیر بهداشت قرار داشت نیز گفت: سازمان غذا و دارو در زمینه ای کار می کند که ماهیت پر از تنش دارد. مواردی مانند غذا، دارو، تجهیزات پزشکی، اقلام آرایشی و بهداشتی هم از نظر تامین کمی و هم از نظر کیفی می توانند ایجاد تنش کنند. اقتصاد بزرگی در این زمینه ها به دنبال مجوز هستند و ما تلاش کردیم در این بازه زمانی با شناسایی نقاط ضعف و برطرف کردن این مشکلات، رضایت مندی را بیشتر کنیم. البته بخشی از کارها را می شد در کوتاه مدت انجام داد، اما انجام برخی کارها به زمان نیاز دارد. امیدواری ما این است که اعتماد به سازمان غذا و دارو افزایش پیدا کند.

منبع اداره کل تجهیزات پزشکی ایران

ایزو 13485

تهیه تکنیکال فایل و اخذ پروانه ساخت / پروانه تولید / مجوز فروش از اداره کل تجهیزات پزشکی

هشتم مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۰

09121597609
× ما در لحظه پاسخگوی شما هستیم