نحوه ثبت نام در فن بازارملی

ثبت نام در پنجمین فن بازار ملی

شرکت توسعه کیفیت اطلاعات تکمیلی در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد با کلیک رو کلمه اخبارتجهیزات پزشکی  اخرین خبر ها را دنبال کنید.

امکان ارائه دستاوردها و محصولات خلاقانه به صورت مجازی در پنجمین فن‌بازار ملی سلامت

خبری که اداره کل تجهیزات پزشکی منتشر کرد در این خبر که با موضوع

امکان ارائه دستاوردها و محصولات خلاقانه به صورت مجازی در پنجمین فن‌بازار ملی سلامت در سایت خبر منتشر شد به تشریح این مطلب بپردازیم چگونهمی توانیم در رویداد شرکت کنیم .

نحوه ثبت نام در پنجمین فن بازار ملی سلامت :

دکتر اسحقعلی صابری با بیان این مطلب گفت: محققان و فناوران سراسر کشور می‌توانند برای ارائه دستاوردها و محصولات خود در این رویداد از این فرصت استفاده کنند.
وی ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند محصولات و دستاوردهای خود را در قالب فایل ویدئویی (حداکثر ۱۰ دقیقه‌‌ای) معرفی و به دبیرخانه رویداد ارسال کنند.
وی افزود: فایل‌های ارائه شده در جدول زمانی مشخص در بخش استیج پنجمین فن‌بازار سلامت پخش شده و پس از آن به‌منظور پرسش و پاسخ با حضار، با ارائه کننده محصول و یا دستاورد به صورت تلفنی و یا ویدئویی ارتباط برقرار می‌شود.

ثبت نام در پنجمین فن بازار ملی

دکتر صابری تصریح کرد: علاقمندان برای ثبت‌نام در این بخش حداکثر تا تاریخ ۴ آبان‌ماه به صفحه
http://htcd.tums.ac.ir/5htm98/default.aspx?PageName=SiteUsers&Action=Register  مراجعه کنند.

گفتنی است، پنجمین فن بازار ملی سلامت ۱۶ و ۱۷ آبان ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در چابهار برگزار می شود.

منتظر نتایج حضور شرکت کنندگان در حوزه سلامت در این رویداد باشید اخرین دستاورد های حوزه سلامت را در اختیار تولید کنندگان تجهیزات پزشکی قرار خواهیم داد.

شرکت توسعه کیفیت امادگی ارائه مشاوره در زمینه اخریت دستاورد های تجهیزات پزشکی برای تولید کنندگان و واردکنندگان تجهیزات ازمایشگاهی و بیمارستانی را دارد به صفحه خدمات ما مراجعه بفرمایید

 

09121597609
× ما در لحظه پاسخگوی شما هستیم